• icon Festival Miluj svůj život
  • icon Ezotera prodejní výstava
  • icon Noviny Ezotera
image Miluj svůj život Praha

27.-29.10.2017
50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů program
image Ezotera Praha

16.9.–17.9.2017
prodejní výstava zdravého životního stylu program
image Informační noviny Ezotera Informace o našich akcích a nových esoterních směrech ke stažení zde

Povídal jsem si s jednou mladou dívkou, mojí pacientkou, a také jsem jí dal otázku: „Jak vypadá Vaše stolice?“ A ona mi odpověděla: „O tak nechutné záležitosti se s Vámi nemíním bavit!“ A tak jsem jí vysvětlil, že pro mne jako lékaře je nutné vědět mnohá fakta o jejím organismu, např. i jaké má sexuální potíže, zda jí nevypadávají vlasy, zda hubne a mnohé další věci, které mne jako lékaře mohou přivést ke správné diagnóze a následné adekvátní terapii. Ano, člověk se nerad baví o stolici, obzvláště když si ve většině případů myslí, že je to po této stránce v pořádku.

Měl jsem pacientku, která trpěla zácpou a měla stolici jednou za 21 dní! Podle ní to v pořádku nebylo, a tak jsem jí z tohoto onemocnění homeopatickou léčbou a dietou vyléčil. Zlomyslní lidé tvrdí, že láska prochází žaludkem, a pak je prý otázka, kde končí? Je pravda, že vše co sníme, prochází naším trávicím traktem. Vše se dokonale zpracuje, pokud funguje jícen, žaludeční šťávy, tvorba žluči v játrech a dodávání do dvanácterníku, dále zde působí zevní sekrece slinivky břišní a mnohé další faktory, takže potrava je nejenom zuby změlněna, ale i postupně doslova rozebrána na jednotlivé molekuly v našem trávicím traktu. Vše se dostane až do oblasti tlustého střeva, a zde probíhá jednak resorpce výživných látek, dodávající člověku energii a schopnost celkové regenerace a imunity, ale také jsou sem lymfatickou a krevní cestou vylučovány odpadové látky, které ve formě naší stolice opouštějí organismus. Takže samočistící schopnost našeho těla je po této stránce vlastně dokonalá, pokud zde není u člověka nějaké onemocnění.

Tenké střevo, zejména u vegetariánů, může dosahovat délky až několika metrů, tlusté střevo většinou měří kolem jednoho metru. Zde probíhá celá řada biochemických pochodů, rozpouštění různých látek, jejich resorpce střevní sliznicí do krve a roznášení do organismu, vylučování toxických (jedovatých) látek z našeho organismu. Například málo kdo ví, že v tlustém střevě se tvoří mezi jinými i dva velmi prudké až zabíjející jedy, nazvané kadaverin a putrescin. Spolu s miliardou mikroorganismů, gram-negativních a gram-pozitivních mikrobů, plísní, někdy i parazitů a spolu se zbytky nestrávené potravy vytvářejí klima, které pak dává charakteristický nepříjemný zápach naší stolici. Existují nemoci jako morbus Crohn nebo ulcerózní kolitida a mnohé další, které především prozradí právě vyšetření stolice. Stolice může mít různou barvu, konzistenci, zápach a mnohé další. Dokonce ve stolici může být i krev, což se prokazuje tzv. vyšetřením na okultní krvácení.

 

Primář MUDr. Jan Miklánek Dr.h.c.

 

To a mnohé další zajímavosti z této oblasti se dozvíte na přednášce, která se bude konat v rámci prodejní výstavy Ezotera v Praze v sobotu 20.5. 2017 v Učebně C od 13.00 hod. a dále také na festivalu Miluj svůj život v Plzni v sobotu 8.7.2017 v Učebně E od 15.00 hod.

 

www.festivalmilujsvujzivot.cz

Tento článek může být volně šířen v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové stránky včetně této poznámky.

  • Videa
  • Fotogalerie
  • Externí fotogalerie
image

Reportáž do zpravodajství RT TV

Shrnutí programu prodejní výstavy EZOTERA září 2014 - reportáž do zpravodajstvi televize RT TV CZ.
Reportáž do TV

REGIONALNÍ TELEVIZE CZ

EZOTERA 20.-21.9.2014

Spustit video


image

Reportáž z festivalu Miluj svůj život

Reportérka internetové televize Příznaky transformace Ava Chrtková a její rozsáhlá reportáž z festivalu MSŽ Plzeň 4.-6.7.2014.
Videoreport

Youtube kanál

Příznaky transformace

Spustit video


image

Videopozvánka na akci

Video pozvánka na festival Miluj svůj život 2012.
Shrnutí teze festivalu

Youtube kanál

festival MSŽ

Spustit video

image

festival Miluj svůj život

Fotogalerie z festivalu Miluj svůj život.
foto Ava Chrtková a Jan Salakvarda

mezinárodní festival

duchovních směrů

Vstup do galerie


image

EZOTERA prodejní výstava

Fotogalerie z prodejní výstavy EZOTERA..
Archiv agentury ANO

prodejní výstava

pro vás

Vstup do galerie

image

Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012

Fotografie nadšence pana Klouby z Miluj svůj život, festival Ezotera 26.-28.10.2012.
Autor fotografií KLOUBA foto

kanál RAJČE idnes

Klouba

Prohlédnout


image

Miluj svůj život 2013

Další umělecké fotografie z nadšeného návštěvníka festivalu Miluj svůj život 2013.
Autor fotografií LUCKY MOUSE

kanál RAJČE idnes

LuckyMouse

Prohlédnout